Home > Het team

Het team

Tijl Uilenspiegel is verdeeld over vier groepen. Dit schooljaar zijn er vier combinatie groepen.  De school staat onder leiding van vier directeuren en verder werken er zes leerkrachten, één onderwijsassistent en een vakleerkracht  voor lichamelijke oefening. Daarnaast is er op school ook een intern begeleider. In het team is zowel ervaring als jeugdig enthousiasme vertegenwoordigd.

Marinke Arendonk Leerkracht groep 1/2

marendonk@02a5.nl

Fleur-anne Vermeulen Leerkracht groep 3/4

fvermeulen@o2a5.nl

Marianne v.d. Linden Leerkracht groep 5/6

mvanderlinden@o2a5.nl

Leonie Scholman Leerkracht groep 5/6

lscholman@o2a5.nl

Waaske Terbeek Leerkracht groep 7/8

wterbeek@o2a5.nl

Ellen Uittenbosch Leerkracht groep 7/8

euittenbosch@o2a5.nl

Majella Bonthuis Onderwijsassistent

mbonthuis@o2a5.nl

Margo van der Velden Locatie coördinator / intern begeleider

mvandervelden@o2a5.nl

Jan Hoeksema Directie (aanspreekpunt voor onze school)

jhoeksema@o2a5.nl

Frank Balk Directie

Wil Pierhagen Directie

Liane Tillema Directie