Home > Het team

Het team

Op de Tijl Uilenspiegel zijn dit schooljaar vijf combinatiegroepen gevormd. Deze groepen worden begeleidt door een team van acht leerkrachten, twee onderwijsassistenten, een intern begeleider en een vakleerkracht voor lichamelijke oefening. De dagelijkse leiding aan het team wordt verzorgd door de locatie coördinator. Verder valt onze school onder het scholencluster Vianen / Zederik, waar zes scholen samen onder vallen. Het cluster staat onder leiding van drie directeuren. In het team is zowel ervaring als jeugdig enthousiasme vertegenwoordigd.

 

Marinke Arendonk – leerkracht groep 1/2: 

marendonk@02a5.nl

Sharon Steunenberg – leerkracht groep 3: 

ssteunenberg@o2a5.nl

Roos Osseweijer – leerkracht groep 4/5:

rosseweijer@o2a5.nl

Anke Remkes – leerkracht groep 4/5: 

aremkes@o2a5.nl

Leonie Scholman – leerkracht groep 5/6:

lscholman@o2a5.nl

Noor Kroos – leerkracht groep 5/6: 

nkroos@o2a5.nl

Waaske Terbeek – leerkracht groep 7/8: 

wterbeek@o2a5.nl

Ellen Uittenbosch – leerkracht groep 7/8: 

euittenbosch@o2a5.nl

Majella Bonthuis – Onderwijsassistent: 

mbonthuis@o2a5.nl

Margo van der Velden – Locatie coördinator / intern begeleider:

mvandervelden@o2a5.nl

Liane Tillema – Clusterdirectie Vianen / Zederik

Frank Balk – Clusterdirectie Vianen / Zederik

Denice Hopkoper – Clusterdirectie Vianen / Zederik